TM STUDIO Specialista na vestavěné skříně na míru a kuchyňské linky
 • Renovace kuchyňské linky

  Renovace kuchyní

  Vaše kuchyňská linka už neodpovídá Vašim představám a potřebovala by nějakou změnu? Nabízíme Vám možnost řešení Vašeho problému. Svěřte svou kuchyň do rukou odborníkům.

  Pokud toužíte po nové kuchyni, nemusíte hned vyhazovat tu původní. I stará kuchyně může po větších či menších úpravách dobře sloužit mnoho dalších let. Nabízíme citlivé a profesionální renovace kuchyní, které váš interiér změní k nepoznání. Dáme vaši kuchyni do pořádku!

  Při pohledu na Vaši kuchyň jsou v nejhorším stavu dvířka, pracovní deska možná i dřez. Korpus bývá většinou zachovalý. A co s dvířky? Máte možnost je polepit papírovou tapetou, která se po čase sedře. Můžete je natřít nebo provést nástřik. V obou případech Vám u dvířek zůstávají staré panty a tím jsou dvířka i nadále uvolněná. Která z těchto možností je ale trvalým řešením? Žádná.

  Hledáte-li trvalé řešení, svěřte svou kuchyň odborníkům.

  Renovace kuchyňské linky spočívá ve:

  • Výměně dvířek za nové včetně nových pantů
  • Pracovní desky a těsnící lišty
  • Kuchyňského dřezu a vodovodní baterie
  • Ke kuchyni na kovových nožkách lze vyrobit sokl nebo zásuvky
  • Můžeme vyrobit nové skříňky nebo poličky
  • Můžeme vyrobit celou novou protilinku
  • Můžeme dodat nový odsavač par (recirkulační nebo s odtahem do komína)
  • Můžeme namontovat vestavné elektrospotřebiče (varná deska, trouba, myčka)

  Vždy záleží jen na Vás v jakém rozsahu bude renovace provedena.

  V případě, že se nerozhodnete pro renovaci, ale dáte přednost nové kuchyni, rádi Vám uděláme nabídku na výrobu a montáž nové kuchyně.

  Na renovace kuchyňských linek poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost a návštěvu našeho technika u Vás doma, který Vám poradí, provede posouzení Vaší kuchyňské linky, ukáže Vám vzorník dvířek, pracovních desek a vyhotoví cenovou nabídku na renovaci kuchyňské linky zdarma.

  dscn0007dscn0029

  Náš program renovace kuchyní nabízí obnovu a oživení stávající kuchyně podle vašich požadavků a možností. Dobře známe kuchyně z paneláků a víme, že i v omezených prostorách je možné doslova kouzlit. Renovace kuchyňské linky totiž dokáže změnit celý prostor k nepoznání.

  Kontaktujte nás a přesvědčte se, že renovace kuchyní může být dostupnou cestou k modernímu a funkčnímu interiéru.

  predpo

 
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.